Ahşap Bahçe Mobilyaları

Günümüz koşullarında, özellikle büyükşehirlerde iş yoğunluğuna ve yaşam koşullarına bağlı olarak stres de gittikçe artmaktadır. Stresin bertaraf edilebilmesi için kişiler çeşitli aktivitelere başvurmaktadırlar. Ancak yanı başlarında duran bir hazineyi keşfedememiş olabiliyorlar… Keşfedemedikleri bu hazine elbette bahçeleri! Evlerinin hemen yanında bulunan bahçe gibi bir avantajı kullanamayabiliyorlar. Bahçelerini iyi bir şekilde döşeyip orada stres atmak istedikleri zamansa, bahçe mobilyaları arasında kaybolarak tercih yapmakta zorlanabiliyorlar. Bu sayfamızda biz de bahçe mobilyası seçiminde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizler için irdelemeye çalışacağız.

1 2 3
4 5 6
7 8 9
10 11 12

Modern ve Klasik Bahçe Mobilyaları

Modern bahçe mobilyaları içerisinden seçim yapmanız gerektiğinde, ilk dikkat etmeniz gereken şey; alacağınız mobilyaların bahçenizdeki bütünlüğü bozmaması gerektiğidir. Elbette bir peyzaj mimarı olmayabilirsiniz ancak bahçe mobilyası modelleri içerisinden seçim yaparken bahçenizin bütünlüğünü gözetebilir durumdasınız! Bahçenizle uyumlu bir model seçtikten sonra bahçenizin genişlik ve darlığına göre, seçtiğiniz bahçe mobilyasının bahçenizin kullanım alanına ne kadar etkiyeceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Bahçelerinizi Cennet Köşesi Yapın

Özellikle ahşap bahçe mobilyaları içerisinden seçim yapıyorsanız, mobilyalarda kullanılan ahşabın birinci kalite olmasına dikkat etmelisiniz. Ahşap üzerinde kullanılan boya ve vernik gibi kimyasal maddelerinse, insan sağlığına olumsuz etkisi olmadığı kanıtlanmış kurşunsuz malzemeden yapılmış olduğuna mutlak surette emin olmalısınız. Öte yandan, ahşap ve ahşap ürünlerinin yapımında ve kullanılan malzemelerinde darbelere karşı, fiziksel değişikliklere karşı (yağmur, kar gibi hava olayları başta olmak üzere) dayanıklı olması gerekmektedir. Çünkü satın aldığınız modern bahçe mobilyaları iç mekân kullanımına değil, dış mekân kullanımına sunulacaktır.

Tüm bunların yanında, zevklerinize uygun olarak satın alacağınız bahçe mobilyaları, kesinlikle modüler olmalıdır. Bahçenizde yapacağınız değişiklikler sonucunda mobilyalarınızın bütünlüğü bozulmadan kullanıma devam edebilmeniz önemlidir. Modüler olmayan bahçe mobilyası modellerinde en büyük sıkıntı bahçe yapısının değişmesine olanak tanımamalarıdır.  

Ürün Grupları


Sol tarafta modellerin alt kısmında belirtmiş olduğumuz hususlara dikkat ederek satın aldığınız bahçe mobilyaları uzun yıllar kullanımınıza amade olacak, böylelikle sizin yoğun iş yükü ve doğal sonucu olarak yaşadığınız stresinizden kurtulabilmeniz için ilk durak noktanız bahçeniz olacaktır. Bahçeniz elbette sadece stresten kurtulmak için kullanacağınız bir yer olmayacak, iyi seçilmiş bahçe mobilyalarınız sayesinde misafirlerinizi de ağırlayabileceğiniz önemli bir yer haline dönüşecektir.

Hakkımızda

ShowMobilya.Com sitemizde gördüğünüz tüm ürünler ingiliz, amerikan ve italyan tasarım olup değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda özel ölçü ve renklerde üretilebilmektedir. Üretimlerimizde sizlere birden fazla malzeme seçeneği sunarak ister ekonomik ister lüks mobilyalara sahip olma imkanını sağlıyoruz. devamı..