Banyo Dolapları

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Banyo Dekorasyonlarına Renk Katan Modern Dolaplar

Banyo dolaplarımız, banyolarımızın boyutuna, rengine, yapısına göre değişiklik gösterir. Koyu renklerde bir banyoya sahip isek aynı koyulukta bir dolap almamız uygun olmayacaktır. Çünkü bu durum banyomuzu olduğundan daha sıkıntılı bir havaya sokacak, iyice karartacaktır. Koyu ve açık renkleri bir arada fazla da boğucu olmadan kullanabiliriz. Banyomuz küçük ise boyutlarına uygun olmadan aldığımız yanlış büyüklükte ki bir banyo dolabı alanımızı daha da daraltıp can sıkıcı bir ortam yaratabilir.

Küçük bir banyomuz var ise ona uygun küçük dolapları tercih edebiliriz. Bunu hazır dolaplardan seçebileceğimiz gibi banyomuzun yapısına uygun, özel olarak da yaptırtabiliriz. Büyük banyolar bu konuda çok daha şanslı olacaklardır. İstedikleri dolabı bulabilmeleri çok daha kolay olacaktır. İstedikleri büyüklükte ve genişlikte dolap yaptırabilecek ya da alabileceklerdir. Böyle bir dolap da banyolarında gerekli düzeni rahatlıkla kurabilmelerini sağlayacaktır. Banyo dolapları birçok eşyamızı saklamamızı, ortadan kaldırmamızı sağlar.

Aynalı ve Kapaklı Modern Banyo Dolapları

Özel tasarım banyo dolabı modelleri en az hazırlar kadar ilgi görmektedir. Hele ki genişçe bir banyoya sahip isek banyomuza özel yaptıracağımız bir dolap hazır dolap almaktan çok daha iyi duracaktır. Her geçen gün çeşitleri oldukça artan dolaplarda en çok ilgi görenler arasında sayabileceklerimiz; geniş, kare lavabolu, lavabonun altı ve üstü kapaklı modeller ama bu modelde dikkat çeken üst dolap kapaklarının aynadan olmasıdır. Başka bir aynaya gerek duymaksızın kapakları aynalı olan dolap olma özelliği taşımasıdır.

Yine geniş banyolar için de oldukça ideal olan bol kapaklı dolaplar kirli çamaşırları koymanız için de ayrıca bölmesi olan bu dolaplar da oldukça tercih edilmektedir. Yine dolabın bütün olarak değil de parça parça yerleştirilerek farklı şekilde kombin oluşturularak bir bütün oluşturması da ilgi görmektedir. Aynaları işlemeli olan bizleri geçmişe götüren dolaplar ve son olarak kapak üzerlerinde figürler kullanılarak yapılan dolaplar.  

Ürün Grupları


Banyo dolapları, evimizin salonunda ki mobilya kadar önemlidir. Evimiz mobilyasız nasıl düzensiz, boş ve eksik duracak ise banyomuzda mobilyası olmadan öyle duracaktır. Banyo dolapları gün geçtikçe daha da çok gerekli hal alıyor ve ilgi de buna bağlı olarak daha da çok artıyor.

Hakkımızda

ShowMobilya.Com sitemizde gördüğünüz tüm ürünler ingiliz, amerikan ve italyan tasarım olup değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda özel ölçü ve renklerde üretilebilmektedir. Üretimlerimizde sizlere birden fazla malzeme seçeneği sunarak ister ekonomik ister lüks mobilyalara sahip olma imkanını sağlıyoruz. devamı..