Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatlarımız

Bebek odası seçimi yaparken seçilecek olan bebek odası modellerinin kalitesi ve uyumu çok önemlidir. Bu açıdan Show Mobilya Tasarım şirketi olarak devamlı sizler için uygun fiyat en iyi kalite politikamızı devam ettiriyoruz. Bütün kaliteli bebek odası modellerimiz aşağıda mevcuttur sayfa sekmesini kullanarak ürünleri listeleyebilir, beğenilen ürün hakkında iletişim bilgilerimiz aracılığıyla destek alabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz..

GSM : 0 530 035 3723
 

Sayfa : 1 - 2

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 52

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 53

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 54

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 55

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 56

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 57

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 58

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 59

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 60

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 61

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 62

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 63

bebek odası modelleri ve fiyatları, bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 64

Sayfa : 1 - 2Odalarımız hakkında detaylı bilgiler;


bebek odası modellerinde istediğiniz bebek ürünlerine sahip olabilirsiniz sizlerle beraber yepyeni yıllara özel kampanyalar hazırladık ve üstelik mobilya fiyatlarımız çok uygun sizlerin yen bir mobilya sahibi olmanız için elimizden geleni yapıyoruz sizler için yaptıklarımız bunlarla kısıtlı değil kız çocukları için pembe renkli takımlar erkek bebekler için mavi renkli ve diğer renklerde beşik takımlarımız bulunmaktadır ve sadece bebekler için değil tüm yaş grupları için mobilya ve tasarımlarımız bulunmaktadır sizler için daha neler neler hazırladık sunum harikaları mobilyalar ve yepyeni ürünler hepsi yakında.. Özellikle değişik modellerimiz için sitemiz içerisindeki bebek odalarını ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında son modellerden haberdar olmak için İstanbul geneli ranza modellerini inceleyebilirsiniz bunların hepsi sitemiz içerisinde mevcuttur.

Bebek Odası Modellerinde Ve Ranza Modellerinde dikkat edilmesi gereken incelikler; Özellikle ürünlerin soluk renkli olmamasına dikkat etmelisiniz, Alınan ürün çocuğunuzun ruhunu temsil etmeli sizlerin özverinizi değil, Duvarlarınızı süslemeyi unutmayın; çünkü bu odanıza ve sizlere hayat vericektir, Pencelere olan konumunuza önem vermelisiniz. Bu en başında sizlerin daha sonra ürününüzün yıpranmasında önemli rol oynayan bir faktör olacaktır.


Oda Takımı (Duvar sabitlemeli raflar, Komidin,karyola,sandk vs.)

Parantez içerisinde yazılı olan ürünleri eşyaları kullanarak gerçten çok iyi bir oda tasarlayabilirsiniz. Tabi bunların dışında okadar güzel ve elverişli pratik ürünler varki bunları kullanıp faydalanabilirsiniz. Mesela küçük odalar için duvara monteli raflar kullanılabilirler. Mesela evinizdeki eşyaları değerlendirebilirsiniz. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim ki şöyle ; Örneğin bebeğinizin dolabını ileride kitaplık haline getirebilirsiniz. Veya bazı yataklar küçük işlemlerle karyola halini alabiliyor yani buşekilde bebeğiniz büyüdüğünde yeni bir yatak almak zorunda kalmayacaktırsınız. Bazı koltuklar açılır kapanır şekle girebilmektedir. Bebeğiniz büyüdüğünde okul çağlarındayken bir masa olabilir sizler için faydalı bir şey olmuş olur. Bu şekilde sizlerin de faydalı olabileceği bir çok mobilya tasarımı düşünülmüş ve piyasada çokça mevcuttur. Bebek odasına en uygun mobilyalarınızı alırken bu özellikleri göz ardı etmeyin Show mobilya sizler için araştırıyor. Tabi ki önemli olarak odalarınıza abajur gibi avize gibi tatlı dokunuşlar yapmayı kesinlikle ihmal etmeyin


Odaları Nasıl Renklere Sahip Olmalıdır ?

Zamanın ençok tercih edilen ve kullanılan pastelsi renkler en uygun görülen çeşitlerdir. Yeşilimsi veya mavimsi renkler sakinleştirici bir etkiye sahip olmalarıyla bilinen renklerdir. Bu renklerin en önemli özellikleri ise sinek gibi çocuğunuzun cildine ve sinirlerini zarar verebilcek canlıları uzaklaştırmaya yararlar. Kapalı renkler odalarınızı küçük ve basık sıkıcı gösterirler. Açık renkler ferahlık ve pozitif bir enerji yayarlar. Çok cırtlak renklerden kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Örneğin çok beyaz bir duvar kesinlikle kullanmayın hastane gibi insanlara negatif enerji verebilcek yerlerin duvarlarına asla benzemesin odalarınız. Bebek odasını tasarlarken bizce buz renği yada kırmızı rengini ( ÇÜNKÜ ÇOK ÇEKİCİ VE GÜZELDİR.) Veya fildişi renklerinden faylanabilirsiniz. Bu renklerle bebek odalarınız yeterince ferah ve güzel olucaktır.


Ergenlik döneminde ki bozukluklar;

ergenlik dönemindeki bireyler bebek odası modellerinde kendilerine özgü olması gereken alışkanlıklarını yerli yersiz ifade etmekten yoksun kalmadurumlarındadırlar. Buyüzden bizler bu bireylerin seçimlerinde saygı ve hoşgörülü davranmalıyız. Yenileşen sektörde bu kişilerin alışkanlıklarını değişiceklerine inanarak seçim yapmalarını sağlamalıyız. bebeklerin odalarınında model seçimleri yapılırken ilerideki davranışlarını nasıl etkileyebilceklerini göz ardı etmemek gerekmektedir. Konulardan daimi olarak uzak tutulmamalı ve yeni ürünlerle herzaman zihinleri açılmalıdır. Şu açıdan bakalım ; yeni bireye bir bebek odası satın alıyorsunuz alınan bu takım modeli çocuğun gelişiminde göstericeği bozuklukları yansıtmamalıdır. iç açıcı ve hayat verici olmalıdır. Bebek renklerin anlamlarını en iyi anlayabilceği dönemdeki kişiler için en önemli unsurların başında geldiği unutulmamalıdır.

ürünün bulunucağı yerin zemininin doğru olduğundan emin olunmalıdır. Örneğin : Zemin temizlik açısından el verişli olmalıdır. Halılarınızdan önce yerdeki parkelerin döşemelerin önemlerinin farkına varılıp ayarlanmalıdır. Halılar yapıları gereği toz ve kir biriktirmeye uyumlu elverişli malzemelerdir. Bu yüzden özellikle bebek odalarında halı bulundurulmamalıdır. Halının yerine alttan ısıtma sistemi hem eviniz heme bebeğinizin oda tasarımı için değerli olacaktır. Bebeklerin hayatlarının bilincinde olmalarını sağlamalıyız. Bunun için odalarında herzaman onların hoşuna gidicek kaliteli müzikler çalınmalıdır. Odalarında hafif ferah kokuların olması gerekmektedir.

bebek odasının duvarlarına özenli olunmalıdır; bebeklerin odalarının duvarları gelişime etkisi yüksek olan unsurlardandır. Duvarların sadece boyadan ibaret olmadığını unutmayın. Çocukların huzurlu olmaları için en önemlisi ağlayıp hasta olmamaları için gerekli olan onları gülümseticek desenler olmalıdır. Mesela bir çizgi film kahramanı olabilir yada doğadan renkli manzaralar. Odalarınızın tasarımları son derece önemlidir bunu hiçbir zaman unutmamalısınız. Onlar için yapılması gereken ne varsa yapılmalı bu konuda sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


Bebek Odası Modellerinde Neden Ahşap Kullanılmalıdır ?

Ahşap Mobilya Malzemesi yapı olarak doğal, sağlam ve güvenli bir malzemedir.
Bu araçlar geniş doku renk ve çeşitlilik yapısına sahiptir.
Diğer malzemelere oranla daha estetik bir yapıya sahip olmaktadır.
Ahşap malzemesi kolay kaynaştırılabilir maliyeti düşüktür.
Dayanıklılık olarak çok dayanıklı ve hafiftir.
Titreşimleri emebilmektedir. Bu şekilde konforlu malzemeler üretilebilmektedir.
Elektriği yalıtımıyla çok faydalıdır. Bu şekilde özellikle ranza modellerinde olsun bebek odası modellerinde olsun fazlasıyla çocuklarımız için önemli bir unsurdur.

Kaliteli bebek odası modelleri

bir bebek için bebek odası odadan fazla bir anlam taşır oynadığı uyuduğu ve anne ve babasıyla vakit geçirdiği alandır Show bebek odası modelleri ile bebeklerinizin ve çocuklarınızın yaşam alanları istediğiniz bir şekilde hazırlanacaktır.bebek odası modelleri

Kaliteli bebek odası modelleri

Yeni doğacak çocuğunuzu bir bebek odası takımı ile karşılamak istiyorsanız sizleri mobilya sektörünün lider firmalarından olan Show Mobilya’ya davet ediyoruz. Birbirinden sevimli ve kullanışlı bebek odası takımlarını kataloglarında bulunduran Show kalite ve uygun fiyat güvencesini sizlere sağlıyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz Show Bebek Odası modelleri galerimizdeki örneklere göz atarak bebekleriniz için en güzel ve en uygun bebek odasını hazırlayabilirsiniz.

Düşlerinizdeki Bebek Odası Modelleri

Düşlerinizdeki renklerin ve kalitenin bir arada olduğu, kullanışlı sağlıklı ve şık tasarımıyla göz kamaştıran bir Bebek odası mı düşünüyorsunuz... En yeni Masif ve MDF Bebek odası modelleri sizlerin ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Bebeklerin güvenliği esas alındı. Sadeliği bile göz dolduran modeller üretildi. Bebek odası için kullanılan boyalar minik bebeklerin sağlığına uygun olarak seçildi.

Bebek Odalarında Yenilik

Bebekleriniz ve çocuklarınız en değerliniz ! Sizlerde çocuklarınızı en güzel ve en şık odalarınızda büyütün onlar için en güzel odanızı tasarlayın. Bizler Showmobilya.com olarak sizler için uygun odanıza bir cennet tasarlıyoruz. yeni bebek odası modellerimizle hemen tanışın Bir telefon kadar uzağız..

Bebek Odaları

Bebek Odası takımı çocuğunuz tarafından sıfır yedi yaş arasında kullanılacağı için ona temel yaşam prensiplerini kazandırmakta önemli bir rol üstlenecektir. Buna ilave olarak çocuğunuzun zevklerinin belirginleşmesinde rol oynayacağını düşünerek bebek odaları seçimlerinizi yapmalısınız. Örnek vermek gerekirse çocuğunuzun Galatasaraylı olmasını istiyorsanız odasında sarı ve kırmızı renklere yer vermeniz yerinde bir seçim olacaktır. Temel yaşam prensiplerini kazandırmak içinse odası tıpkı yetişkinlerin odası kadar özenli döşenmiş ve yine en az yetişkinlerin odası kadar düzenli olmalıdır. Çocuğunuz 0-7 yaş grubundan çıkıp, erişkin bir birey olma yolunda ilk adımlarını atmaya başladığında kendisi için gösterilen özeni de fark edecek ve çocukluktan kazandığı disiplinize olma alışkanlığı sayesinde de özgüveni yüksek bir birey olmaya başlayacaktır


Bebek odası Fiyatları

Bebek doğumlarının en çok yoğun olduğu zamanlara gelmiş bulunuyoruz. Çünkü alınan istatistiki bilgilere göre en çok doğum görülen aylar yaz ayları olarak karşımıza çıkıyor. Bu durum geçerli olmasa dahi yaz aylarında az sonra bahsedeceğimiz alt yapısal alışveriş konularına daha çok eğilim olduğundan en net şekilde bu tip gözlemleri yapabileceğimiz aylar olarak yaz ayları düşünülebilir. Yaz aylarında bebek doğumları ile birlikte bebek Odası için mobilya alışverişi de arıyor. Bebek Odası Fiyatları üzerinden genellikle seçimler yapılırken bir diğer taraftan da işlevsellik de anne babaların karar için düşündüğü en önemli konuların başında geliyor. Ancak genel eğilim bebek odası fiyatları üzerinden gerçekleşiyor.


Bebek Odası Modelleri

Yaz mevsimi en çok doğum olan aylar olarak istatistiklerden okunabilir bir bilgi olarak karşımıza çıkıyor. Bu bilgi kapsamında da en çok bebek ile ilgili alışverişlerin yapıldığı görüşüne de kolaylıkla ulaşabiliriz. Bu noktada bebek Odası için mobilyalar ve onu tamamlayan aksesuarların seçiminde anne ve baba adayları çok titiz davranıyor. Özellikle bebek odası modellleri seçilirken öncelikle bebeğin cinsiyeti ve ona bağlı olarak renklerin uyumu göz önüne alınıyor. Bu başlangıç ile birlikte herkesin isteği doğrultusunda uygun bebek odası modelleri arasında seçimler yapılıyor. Bu noktada bebeklerin daha huzurlu vakit geçirmesini sağlayacak araç ve gereçlerin modellerin içine koyulduğu da gözlerden kaçmıyor.

 

©2015 Ev Daire Günlük , Bütün Hakları Saklıdır.