Mutfak Modelleri

Evinizin şıklığını tamamlayacak, yemek pişirirken yaşadığınız keyfe keyif katacak olan yer elbette mutfağınız ve mutfağınızın dekorasyonudur. Mutfak mobilyalarınız ve mutfak aksesuarlarınızla, mutfağınıza şıklık katabilir, kaliteli bir yemek ortamı oluşturabilirsiniz. Modern mutfak modelleri sayesinde, çağın gelişimine ayak uydurabilir ve birbirinden güzel renk ve desenlere sahip, mutfak modelleri sayesinde zevkinizle tam uyumlu bir mutfağa sahip olabilirsiniz! Bunların hepsi tamamen sizin elinizde…

1 2 3
4 5 6
7 8 9
10 11 12

Modern Mutfak Dekorasyon Modelleri

Mutfak modelleri sayısal olarak ve çeşit bakımından her geçen gün hızla genişleyen bir yelpazeye yayılıyor. Bu yelpazenin içerisinden ev hanımlarının en çok ilgisini çeken modeller, modern mutfak modelleri içerisinden çıkıyor. Özellikle modüler yapıya sahip olan mutfak modelini tercih eden hanımlar, istedikleri modüllerde ekleme ve çıkarma yaparak kullanım alanlarını istedikleri şekilde dizayn edebiliyorlar. Bu sayede standardize olmuş mutfak modeli kalıpları arasından da sıyrılan hanımlar oldukça mutlu oluyorlar. Bu mutluluk sonrasında beyler de pek tabii ödedikleri her kuruşun hak edildiğini düşünüyorlar.

İşyeri ve Ofis Mutfak Modelleri

Bunun yanı sıra ofislerinizde kullanabilmeniz için de modern mutfak modelleri üreten ve sizlerin kullanımına sunan firmalar mevcut. Ofis için satın alacağınız mutfak dolabı modelinin de modüler yapıda olması büyük bir avantajdır. Her ne kadar, yemek yapmak gibi yahut başka türlü mutfak işlevlerini kısmi olarak yerine getirmeyecek de olsa ofis mutfağınızın düzenli bir görünüme sahip olması ve ofis mobilyalarınızla uyum sağlaması önemli bir detaydır.

Uzun Ömürlü Mutfak Modelleri

Son olarak eklemek istediğimiz şey, seçeceğiniz mutfak modelinin sadece günün modasına uymaması ve ilgili modelde kaliteli malzeme kullanılmış olmasıdır. Şöyle ki; eğer seçmiş olduğunuz mutfak modeli, satın aldıktan birkaç yıl sonrasının modasına ayak uyduramayacak nitelik ve desendeyse bu sizin için büyük bir dezavantaj olacaktır. Öte taraftan modern mutfak modelleri kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış olması gerekmektedir. Mesela kaplama ve boyalarının darbelere, çizilmelere karşı dayanıklı olması, insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek malzemelerden yapılmış olması gerekmektedir. Özellikle kurşun içeren yüksek riskli boyaların kullanıldığı mutfak modellerinden kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Bu tip modeller yerine kurşunsuz poliüretan boyaların kullanıldığı modern mutfak modellerini tercih edebilirsiniz.  

Ürün Grupları


Mutfak dekorasyonları yaptırırken mutlaka mutfağınız için seçeceğiniz dolaplarıda göz önünde bulundurarak proje yapmalısınız. Mutfak dekorasyonunda kullanılacak ham maddelerin (ahşap-metal) yemek pişirirken oluşan yağ buhar gibi etkenlere karşı dayanıklı olan malzemeler kullanılmasına özen göstermelisiniz.

Hakkımızda

ShowMobilya.Com sitemizde gördüğünüz tüm ürünler ingiliz, amerikan ve italyan tasarım olup değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda özel ölçü ve renklerde üretilebilmektedir. Üretimlerimizde sizlere birden fazla malzeme seçeneği sunarak ister ekonomik ister lüks mobilyalara sahip olma imkanını sağlıyoruz. devamı..