Modern Yatak Odası Modelleri

Show Mobilya değerli ziyaretçileri için çağımızın en modern ve klasik yatak odası modelleri koleksiyonunu italyan ve uzak doğu modası tasarımlarından özel olarak seçerek sizlerin beğenisine sunmuştur.

1 2 3
4 5 6
7 8 9
10 11 12

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Günümüzde yatak odası takımı üreten, tasarlayan ve insanların ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalışan pek çok mobilya kuruluşu vardır. Yatak odası modelleri üreten firmalardan hangisini seçeceğiniz, seçtiğiniz firmanın tasarımlarından hangisinin sizin isteklerinizi karşılayacağı önemli detaylardan birisidir. Tüm bu faktörler bir araya geldiğinde ise; yatak odası dekorasyonunu yenilemek isteyen yahut yeni evlenen çiftler oldukça büyük bir karmaşaya düşebilmektedirler. Böyle bir karmaşaya düşmemek için ve elbette uykunuzdan, dinlencenizden ödün vermemek için yatak odası alırken dikkat etmeniz gereken unsurları şöyle sıralayabiliriz:

1- Seçeceğiniz markanın yeterli sayıda yetkili servisi olmalı. Tıpkı beyaz eşyalarda olduğu gibi mobilyalarda da bazen sıkıntılar çıkabilmektedir. Bu noktada yatak odası takımlarınızda oluşan hataların en hızlı ve en uygun şekilde çözümlenmesini sağlamanız gerekmektedir. Bu nedenle de servis hızı ve kalitesinden emin olacağınız bir firma seçmelisiniz.

2- Yatak odası modelleri arasından zevkinize göre seçim yapmanız elbette en doğal hakkınız. Ancak seçeceğiniz modelin ve renklerin zevklerinizle birlikte uykunuza da etkisini göz önüne almanız gerekmektedir. Yani seçeceğiniz model günlük hayattada hoşunuza giden renk tonlarında olmalıdır.

3- Alacağınız yatak odası takımının büyük mobilyalardan oluşmasının bir dezavantaj olacağını bilmelisiniz. Çünkü mobilya ebatlarındaki büyüme, sizin kullanımınıza kalacak olan alanı daraltacak ve yatak odanızda hareketinizi kısıtlayıcı hale gelecektir. Bu nedenle mobilyalarınızı seçerken, minimal davranmaya çalışmanız sizin lehinize olacaktır.

4- Yatak odaları ile aynaların ayrılmaz bir bütün olduğunu görmezden gelemeyeceğimiz bir başka gerçektir. Yatak odası takımınızla birlikte gelen, gardropunuzda bir ayna bulunması önemlidir. Diğer odalarınıza nazaran daha fazla ayna bulunmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Giydiğiniz kıyafetleri birkaç farklı açıdan görmenizi sağlayarak, giyiminizde size yardımcı olacak tek aksesuar aynalardır.

Yatak odanız evinizde belki de en çok vakit geçireceğiniz yer olduğu için mutlaka konfor ve kalite ön planda tutularak döşenmesi gereken bir yerdir! Kaliteli bir uyku, verimli bir gün ve stresin minimize edildiği bir yaşam için yatak odaları iyi bir dizayna sahip olmalıdır, unutmayınız.  

Ürün Grupları


Yatak odaları, insanların hayatlarının neredeyse üçte birini geçirdikleri çok önemli bir yaşam alanıdır. Bu nedenle yatak odasının kişilerin zevklerine göre, günün yorgunluğunu ve stresini atabilecekleri bir şekilde dizayn edilmesi; yatak odası takımlarının da bu ihtiyaçların hepsine birden cevap verebilecek biçimde seçilmesi gerekmektedir.

Hakkımızda

ShowMobilya.Com sitemizde gördüğünüz tüm ürünler ingiliz, amerikan ve italyan tasarım olup değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda özel ölçü ve renklerde üretilebilmektedir. Üretimlerimizde sizlere birden fazla malzeme seçeneği sunarak ister ekonomik ister lüks mobilyalara sahip olma imkanını sağlıyoruz. devamı..